MŪSU PAKALPOJUMI:

Speciālistu konsultācijas

Image descriptionsporta ārste SANDRA ROZENŠTOKA - novērtē fizisko veselību, sakarības starp organisma funkcijām un fizisko slodzi, veic ar fizisko aktivitāti un sportu saistīto slimību, traumu un fiziskās pārslodzes profilaksi, diagnostiku, ārstēšanu, rehabilitāciju.
Sporta ārste iesaka optimālu fizisko slodzi, fiziskās aktivitātes veidu, treniņu režīmu un citus veicamos pasākumus vēlamā rezultāta sasniegšanai. Konsultē par nepieciešamo diagnostisko testu izvēli, slodzes testa rezultātiem, piemērota sporta veida izvēle (t.sk. dažādu slimību gadījumā), kā arī par individuālo rehabilitācijas un/vai treniņu plānu, un sportistu uzturu.
■ traumatologs JĀNIS VIĻUMS- konsultēs traumu, kaulu un locītavu slimību gadījumā.
■ ķirurgs IEVA VIDMANE-OZOLA- konsultēs traumu, kaulu un locītavu slimību gadījumā.
■ terapeite (interniste) DACE SAUKUMA - dažādu iekšķīgo slimību gadījumā.
■ neiroloģe EVITA ŠLOSBERGA - nervu sistēmas un/vai mugurkaula slimību gadījumā.
■ fizioterapeite AGNESE PILDERE- novērtēs locītavu un muskuļu funkcijas, vadīs vai ieteiks atbilstošu ārstnieciskās vingrošanas kompleksu
■ sporta fiziologs IVETA GRUNTE- analizēs organisma adaptācijas mehānismus slodzei, sniegs padomu par sporta nodarbības plānošanu un metodiku, novērtēs fizisko sagatavotību un trenētību, kā arī sagatavos individuālos treniņu plānus.
■ psihologs- palīdzēs dažādu psiholoģisko problēmu gadījumā.
■ uztura speciālists- sniegs padomu uztura jautājumos.

Sirds – asinsvadu sistēmas diagnostiskie testi

Image description Image description Izvērtēsim sirds-asinsvadu sistēmas stāvokli miera, pieaugošas fiziskās slodzes laikā un atjaunošanās periodā pēc slodzes:
■ elektrokardiogrāfija
■ slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
■ veloergometrija
■ kompleksais slodzes tests- veloergometrija ar gāzu analīzi un pulsa oksimetriju.
Lasīt vairāk par sirds-asinsvadu sistēmas diagnostiku » un par komplekso slodzes testu »

Elpošanas sistēmas diagnostiskie testi

Veiksim elpošanas sistēmas funkcionālo spēju izvērtējums miera stāvoklī un/vai fiziskās slodzes laikā:
■ spirometrija,
■ ergospirometrija,
■ izelpas gāzu analīze.
Lasīt vairāk par metodēm un rādītājiem »

Kalorimetrija

Image description Kalorimetrija ir metode vielmaiņas, tās intensitātes un enerģijas patēriņa analīzei miera stāvoklī un pieaugošas fiziskās slodzes laikā.
Testa mērķis ir novērtēt organisma funkcijām nepieciešamās enerģijas patēriņu un sastāvu, pie dažāda fiziskās aktivitātes līmeņa.
Ķermeņa svara korekcijai ar kalorimetrijas palīdzību var noteikt optimālo slodzes intensitāti, pie kuras efektīvāk notiek tauku dedzināšana.
Kalorimetriju veicam ar modernāko kardiopulmonālo izmeklējumu sistēmu.
Vairāk par šo pakalpojumu veidu var lasīt šeit>>>

Fiziskās attīstības un sagatavotības novērtēšana

Fiziskā sagatavotība ir cilvēka organisma spēju kopums, kurš nodrošina jebkāda fiziska, garīga un emocionālā darba veikšanu un labas veselības saglabāšanu, ņemot vērā katra indivīda iedzimtās īpašības, kā arī prasmi izmantot savas organisma iespējas.
Fizisko sagatavotību raksturo šādas fiziskās īpašības: izturība, spēks, ātrums, veiklība, lokanība un kustību reakcijas ātrums.
Fiziskās darbspējas ir indivīda potenciālās spējas attīstīt maksimālu spēku statiskā un/vai dinamiskā darbā.
Veiksim dažādus (t.sk. atsevišķiem sporta veidiem specifiskus) testus izturības, spēka, ātruma, lokanības, veiklības un koordinācijas noteikšanai.
Uz lapas sākumu >>

Fiziskās nodarbības

Image descriptionSpeciālista uzraudzībā varēsiet piedalīties dažādas intensitātes vingrošanas nodarbībās un treniņā vispusīgai organisma spēju attīstīšanai, fiziskās formas un kustību koordinācijas uzlabošanai, muskulatūras nostiprināšanai un stājas uzlabošanai, kā arī veselības saglabāšanai un uzlabošanai slimību gadījumā
■ individuāli vai grupā
■ pieaugušiem, jauniešiem un bērniem
Lasīt vairāk: noteikumi, nodarbību grafiks »

Masāža

Image descriptionSniegsim patīkamu masāžu organisma atjaunošanās paātrināšanai pēc fiziskas un garīgas slodzes, muskuļu tonusa regulācijai, sāpju un zemādas sabiezējumu mazināšanai, audu šķidruma (limfas) rites veicināšanai, ādas elastības uzlabošanai un labas pašsajūtas radīšanai
■ vispārējā masāža: klasiskā, tonizējošā, atslābinošā un sporta,
■ segmentāra masāža: galvas, plecu joslas, muguras, vēdera, roku un kāju.
Uz lapas sākumu >>

Muskuļu testēšana

Veiksim stājas un gaitas analīzi, skeleta simetrijas novērtēšanu, muskuļu garuma, spēka, locītavu kustīguma un sāpju vai kustību traucējumu iemeslu noteikšanu.
Uz lapas sākumu >>

Antropometrija

Noteiksim ķermeņa svaru, auguma garumu, dažādu ķermeņa un ekstremitāšu apkārtmērus un novērtēsim ķermeņa masas indeksu un ķermeņa uzbūves tipu.
Uz lapas sākumu >>

Vingrošanas plāna sastādīšana

Sagatavosim plānu patstāvīgām nodarbībām mājās vai sporta zālē, atbilstoši veselības stāvoklim un fiziskās sagatavotības līmenim.
Uz lapas sākumu >>

Uztura plāna sastādīšana

Image descriptionNovērtējot uztura paradumus un ikdienas aktivitātes, sagatavosim plānu uzņemto un patērēto kaloriju daudzuma sabalansēšanai.
Vairāk par šo pakalpojumu veidu var lasīt šeit>>>
Uz lapas sākumu >>

Asins un urīna analīzes, izmeklējumi (EHO, locītavu USG)

Uz lapas sākumu >>

Sporta komandu veselības aprūpe

Uz lapas sākumu >>

Sporta pasākumu medicīniskā uzraudzība

Uz lapas sākumu >>