SPORTA LABORATORIJĀ vērtīga sporta ārsta konsultācija un Kardiopulmonālais slodzes tests

SPORTA LABORATORIJĀ sporta ārsts konsultēs un ieteiks tieši Jums piemērotu fizisko slodzi, tās veidu un treniņu režīmu, pamatojoties uz sporta diagnostikas metodi sporta medicīnā un Jūsu uzstādīto mērķi. Veiksim vielmaiņas analīzi un satādīsim uztura plānu.  Ārstēsim sporta traumas, dažādas slimības un atgriezīsim sportā vai aktīvajā ikdienas dzīvē.

“Zelta” standarta metode sporta medicīnā ir kompleksais Kardiopulmonālais slodzes tests, sporta ārsts padziļināti pārbaudīs sirds asinsvadu un elpošanas sistēmu veselību, funkcionalitāti un vispārējo fizisko sagatavotību, adaptāciju stresam un dažādu slimību vai pārslodzes risku.

Kardiopulmonālais slodzes tests ir jāveic vismaz reizi gadā ikvienam sportistam un fiziski aktīvam cilvēkam, kurš vēlas piedalīties sporta sacensībās. Iesakām testu arī cilvēkiem, kuriem ir jebkādas sūdzības, gribas dzīvot ilgi un veselīgi.  Ja pārbaudē atklāsies veselības un funkcionālās izmaiņas, sporta ārsts ieteiks individuāli piemērotu slodzi, iespējams ar ierobežojumiem un nozīmēs papildus izmeklēšanas metodes.

Right Menu Icon